فروشگاه ساز و سایت ساز هیوا

با یک وب سایت جذاب و پر محتوا، کسب و کار آنلاین خود را توسعه دهید.خیلی زود دیر میشود ؛ همین حالا شروع کنید...

با آموزشهای سایت ساز هیوا میتوانید ؛ بسیار ساده، پله به پله  و کاملا عملی سایت خود را ساخته و مدیریت آن را به دست بگیرید ؛ در کنارتان هستیم تا شما بتوانید همین امروز کسب و کار اینترنتی خودتان را شروع کنید

به آسانی و تنها با چند Drag & Drop سایت خود را طراحی کنید

وب سایت
وب سایت

یک سایت کاملا واکنش گرا طراحی کنید

سایت  دلخواه خود را  واکنش گرا (Responsive) طراحی کنید. طراحی یک سایت واکنش گرا یا در اصطلاح (Responsive Web Design ) بدین معناست که سایت شما برای نمایش واضح و متناسب با تمامی نمایشگر ها طراحی شده باشد. طراحی سایت Responsive به کاربران شما این امکان را خواهد داد که با هر نمایشگری و در هر ابعادی ، وب سایتتان را به صورت مرتب و با استاندارد صفحه بندی ببینند . نمایش سایت با ابعاد منظم در انواع نمایشگر، تبلت و تلفن همراه مزیتی است که در طراحی قالب های سرویس وب سایت هیوا گنجانده شده است .

جزئیات پلن مورد نظر خود را مشاهده و انتخاب کنید

وب سایت

HSS_P1

 شش ماهه

399,000

                                تومان

وب سایت

HSS_P2

 شش ماهه

499,000

                                تومان

وب سایت

HSS_P3

 شش ماهه

799,000

                                 تومان

وب سایت

HSS_P4

 شش ماهه

1,111,000

                                تومان

مراحل آماده سازی سایت

وب سایت

نمونه ای از قالبهای هیوا

چرا سایت‌ساز هیوا هاست بهترین انتخاب شما خواهد بود؟

پرسش های شما ... ؛ پاسخ های ما...

برای معرفی کسب و کار خود در دنیای مجازی نیاز به یک وب سایت دارید . اگر دانش فنی برای راه اندازی سایت خود ندارید، سرویس سایت ساز یک راهکار مناسب برای شما خواهد بود .
با این سرویس همزمان میزبانی وب، ایمیل و قالب های زیبای طراحی شده به همراه محتوای پیشنهادی متناسب با زمینه فعالیتتان را دریافت خواهید کرد که شما را به آسانی و در کوتاه ترین مدت به سایت مد نظرتان می رساند .
با استفاده از سیستم مدیریت محتوای قدرتمند و آسان سایت ساز هیوا هاست می توانید  با چند Drag & Drop قالب انتخابی خود را به شکل دلخواه تبدیل کرده و سپس با درج عکسها، متنها وفیلم های خود سایت جذاب خود را راه اندازی کرده و کسب و کارتان را در فضای مجازی توسعه دهید.
یکی از مهمترین ویژگی ها و مزایای این سرویس محتوا محور بودن آن است بدین معنا که در روند راه اندازی سایت ، با توجه به زمینه شغلی شما محتوای مناسب، عناوین و کلمات کلیدی مربوط در قالب مربوطه پیشنهاد می شود ، جایگزینی مطالب شما در این بخش های پیشنهادی ترکیبی از محتوای مناسب و مرتبط خواهد بود.

امروزه اکثر مردم  برای یافتن سرویس، کالا و یا خدمات مورد نظر جستجوی خود را از اینترنت شروع میکنند.
متاسفانه اغلب کسب و کارهای کوچک نمی توانند از پس هزینه های لازم برآیند و این همه وقت صرف ساخت یک وب سایت توسط طراحان خاص و قیمتهای … نمایند .
ما اینجا به شما یاد می دهیم که چگونه سایتتان را خودتان طراحی و ایجاد کنید .
طراحی سریع وب سایت جذابتان به شما این اطمینان را می دهد که مشتریان در حالی که در اینترنت به دنبال بهترین ها هستند شما را پیدا کنند .
پس حتی اگر کسب و کاری ندارید، ولی می خواهید یک وب سایت برای ارتباط با خانواده، دوستان و دیگران داشته و احساسات، دستاورد ها و رویاهایتان را به اشتراک بگذارید، تحقق این رویا به ارزانی و راحتی امکانپذیر است .
برای اطلاعات بیشتر ،ببینید که “چگونه با 4 قدم وب سایتی با سلیقه خود بسازیم ؟

برای بهینه سازی وب سایتتان در موتور های جستجو می بایست الگو ها و استاندارد های گوگل رعایت شود مضاف بر سرعت میزبانی ، می بایست سایر موارد در طراحی سایت و تنظیمات کنترل پنل رعایت شود ازاین رو همه مقالات SEO به صورت رایگان در بلاگ و دانشنامه هیوا هاست ارائه شده است .

هنگامی که شما با سایت ساز و سیستم آسان مدیریت محتوای هیوا هاست آشنا می شوید، امکانات شما بی پایان می گردند.
آیا شما یک پزشک و یا یک وکیل هستید و در جستجوی بیمار و یا موکلید ؟
شما می توانید برای جذب مشتریان جدید یک سایت پزشکی یا یک وب سایت حقوقی ایجاد کنید .اگر شما جویای کار هستید، می توانید به راحتی یک سایت رزومه برای نشان دادن مهارت، تجارت، تحقیقات،سوابق کاری و ا جراییتان بسازید که به شما در رسیدن به کار رویاییتان کمک کند .
اگر تولید کننده یا فروشنده هستید باید محصولات و ایده های خود را تبلیغ کنید ، وب سایت برای تمام زمینه ها کاربرد دارد، پس هر فردی باید یک وب سایت داشته باشد.
اهمیت SEO
SEOچیست؟
ابزارهای SEO
نکاتی مفید برای افزایش رتبه وب سایت و بهینه سازی موتورهای جستجو SEO
راهنمای اضافه نمودن وب سایت در Google Webmaster Tools
راهنمای استفاده از Yoast SEO جهت بهبود SEO سایت وردپرس

هاست
سلام در خبرنامه هیوا ثبت نام کنید

به باشگاه هواداران هیوا هاست بپیوندید و از مزایای فوق العاده آن بهره مند شوید