بازاریابی شبکه های اجتماعی

هیوا مارکتینگ ؛

ما تجارت شما را به طور موثر به دنیای رسانه های اجتماعی معرفی می کنیم

وقتی که اصطلاح رسانه های اجتماعی را می شنوید ، معمولا ذهنتان  به سمت فیس بوک و توییتر می رود. در حالیکه ، سیستم عامل های بسیاری برای تعامل اجتماعی وجود دارد. یافتن مواردی که می توانید از آنها برای ارتباط با مشتریان خود استفاده کنید ، کلید اصلی است.

اگر بودجه ای  برای تبلیغات رسانه های اجتماعی یا بازاریابی تعاملی دارید اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید؟ ما می توانیم نیازهای شما را ارزیابی ، فرصت ها را مشخص  و اقدامات خاصی را جهت موفقیت های طولانی مدت در رسانه های اجتماعی تجویز کنیم. هیوا مارکتینگ شبکه های اجتماعی ای  را که باید در آن ها شرکت کنید تا مصرف کنندگان  در مورد شما بیشتر بدانند را شناسایی خواهد کرد. همچنین به شما کمک خواهیم کرد تا برای جذب بازدید کننده گان ، پروفایل های شبکه های اجتماعی شخصی خود را ایجاد و مدیریت کنید.

تبلیغات، مهم ترین بخش بازاریابی آنلاین است که اگر به صورت اصولی انجام شود می تواند بهره زیادی را برای کسب و کار داشته باشد. اگر تبلیغات خود را به یک آژانس تبلیغاتی کار بلد سپرده اید که هیچ. اما اگر خودتان مستقیماً این کار را انجام می دهید، بهتر است نکات و اصول ابتدایی و تخصصی تبلیغات در اینستاگرام را بدانید تا هزینه ای که برای تبلیغات در نظر گرفته اید (با یک انتخاب نادرست) هدر ندهید. معایب تبلیغات اشتباه در اینستاگرام البته هدر دادن پول تنها یکی از معایب تبلیغات اشتباه در اینستاگرام است. به طور کلی معایب تبلیغات اشتباه در اینستاگرام می توان به شرح زیر بیان نمود: هدر رفتن هزینه آسیب به برند از دست دادن زمان عقب ماندن از رقبا کاهش شدید انگیجمنت و … این ها معایبی بود که در صورت یک تبلیغ اشتباه نصیب کسب و کار می شود. به طور حتم آسیب های کوچک تر دیگری نیز به برند وارد می شود. اما نمی توان به خاطر معایبی که برشمردیم، کل تبلیغات را کنار گذاشت. زیرا تبلیغات فواید زیادی برای کسب و کارها خواهد داشت که نمی توان منکر هیچ یک از آن ها شد. به عبارتی، تبلیغات بخش جدانشدنی از هر کسب و کاری است.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

تبلیغات شبکه‌های اجتماعی (Social Media Ads)

یکی از مرسوم­‌ترین انواع تبلیغات آنلاین، تبلیغات در شبکه­‌های اجتماعی است. به دلیل درگیرسازی (Engagement) بالای کاربران شبکه‌­های اجتماعی، این نوع تبلیغات جایگاه خاصی پیدا کرده است. نکته مهم در این نوع تبلیغات آنلاین آن است که باید متناسب با فرهنگ رفتار کاربران شبکه­‌های اجتماعی در هر کشور تبلیغات، طراحی و اجرا شود. شبکه­‌های اجتماعی بسیار زیادی در دنیا رواج دارند که شما باید روی پرکاربردترین آن­‌ها با علم کامل به تفاوت کاربران و امکانات هرکدام برنامه‌­ریزی کنید. همچنین پیام‌­رسان­‌هایی نیز وجود دارند که علاوه بر شبکه‌­های اجتماعی، بسیار در ارسال تبلیغات شما موثر خواهند بود. در ایران همان­طور که می‌­دانید شبکه‌­های اجتماعی و پیام‌­رسان‌­های محبو­ب‌­تر موارد زیر هستند که شما می‌­توانید با آن­ها ارتباط قوی با مشتریان برقرار کنید.

شبکه­‌های اجتماعی مانند اینستاگرام، لینکدین، توییتر، فیسبوک، یوتیوب، آپارات، پینترست، گوگل پلاس و پیام‌رسان‌­هایی مانند تلگرام، واتس‌­آپ، بله، سروش

تبلیغات اینستاگرامی ( Instagram Marketing )

تبلیغات در اینستاگرام

ما بر روی تبلیغ در اینستاگرام متمرکز شده ایم، شما می توانید ایده پرازی، تولید محتوا، درج، طراحی و اجرای کمپین تبلیغاتی اینستاگرام و همچنین مدیریت اکانت اینستاگرام را به ما بسپارید و صرفا سیستم فروش و دلیوری خود را پاسخگو باشید. بستری بالغ بر 4000 صفحه اینستاگرامی و مشاوره ای واقع بینانه برایتان مهیا کردیم تا با کمترین هزینه ممکن بیشترین بهره وری از تبلیغات در اینستاگرام را داشته باشید. هدف ما سودآوری شماست و صرفا اگر بتوانیم طعم سودآوری را از طریق تبلیغات در اینستاگرام به شما بچشانیم به هدف خود نزدیک شدیم. امروزه تبلیغات در اینستاگرام ارزانتر از بقیه روشها در دسترس است. شاید فرصتی است که باید مغتنم دانست و با روشهای زود بازده (کمتر از یک هدف) از این فرصت طلایی تبلیغات در اینستاگرام استفاده کرد و تا اینستاگرام است این هفته های پربازده را تکرار کرد.

بازاریابی شبکه های اجتماعی
بازاریابی شبکه های اجتماعی

هزینه تبلیغات اینستاگرامی

آنچه را که در خصوص هزینه های اینستاگرامی باید بدانید !!!؟؟

تبلیغات در اینستاگرام در ارزانترین عصر خود زندگی میکند. هنوز افرادی که توانسته اند در اینستاگرام فالور داشته باشند و رسانه را به دست بگیرند، از قدرت خود خبر ندارند و با کمترین هزینه برایتان تبلیغات در اینستاگرام را انجام میدهند. این بهترین فرصت برای معرفی کالا با خدمات شما در اینستاگرام است. وقتی این موضوع برایتان شفاف تر میشود که هزینه اجاره یک بیلبورد برای یک ماه در اتوبان همت که حدود 400 میلیون تومان است را با هزینه تبلیغات در اینستاگرام مقایسه کنید.

با واسپاری مدیریت و اجرای کمپین تبلیغ در اینستاگرام به رایا مارکتینگ، شما صرفا بر روی مدیریت سازمان فروش خود متمرکز شوید، چرا که ما با تمرکز در حوزه تبلیغ در اینستاگرام، با کمترین هزینه بیشترین بهره وری را برای کسب و کارتان ایجاد میکنیم.

محاسبه هزینه تبلیغات اینستاگرامی

HG_P_test
تست
2,160,000 تومان
آموزش کامل بازاریابی در اینستاگرام (ویدئویی) : دارد
مشاوره بهینه سازی بیو اینستاگرام : دارد
مشاوره مداوم برای ارتقای صفحه شما : دارد
میانگین تعداد بازدید 400 هزار بازدید
ایده پردازی و تولید محتوای تبلیغاتی : دارد
مدیریت کامل کمپین تبلیغاتی : دارد
گزارش از کمپین تبلیغاتی و بازدید : دارد
مدت زمان اجرا : 7 الی 10 روز
 • * * * اگر اولین تجربه شما برای تبلیغ در اینستاگرام هست حتما پکیج تست را انجام دهید و در صورت بازدهی به سمت پکیج نرمال حرکت کنید.
HG_P_normal
نرمال
6,050,000 تومان
آموزش کامل بازاریابی در اینستاگرام (ویدئویی) : دارد
مشاوره بهینه سازی بیو اینستاگرام : دارد
مشاوره مداوم برای ارتقای صفحه شما : دارد
میانگین تعداد بازدید: 2 میلیون
ایده پردازی و تولید محتوای تبلیغاتی : دارد
مدیریت کامل کمپین تبلیغاتی : دارد
گزارش از کمپین تبلیغاتی و بازدید : دارد
مدت زمان اجرا : 30 روز
 • * * * اگر از پکیج تست جواب گرفتید و از محتوای تبلیغ و بازدهی آن مطمئن شدید حتما پکیج نرمال را انتخاب کنید ولی به هیچ عنوان برای اولین سفارش و اولین تجربه توصیه نمی شود.
HG_P_acc
شتاب
11,025,000 تومان
آموزش کامل بازاریابی در اینستاگرام (ویدئویی) : دارد
مشاوره بهینه سازی بیو اینستاگرام : دارد
مشاوره مداوم برای ارتقای صفحه شما : دارد
میانگین تعداد بازدید: 8 میلیون
ایده پردازی و تولید محتوای تبلیغاتی : دارد
مدیریت کامل کمپین تبلیغاتی : دارد
گزارش از کمپین تبلیغاتی و بازدید : دارد
مدت زمان اجرا : 30 روز
 • * * * اگر در پیک کاری هستید و میخواهید حسابی در اینستاگرام گاز بدهید و البته توانایی پاسخ گویی به حجم مشتریان را دارید، بهتر است به جای پکیج نرمال، پکیج شتاب را انتخاب کنید.
 • میانگین تعداد بازدید برابر است با مجموع میانگین بازدید شش پست آخر صفحه‌ی ناشرین تبلیغ. به عبارت دیگر میانگین بازدید شش پست آخر ملاک می باشد.
 • فایل آموزش بازاریابی اینستاگرامی 4 ساعته می باشد که به صورت ویدئویی از طریق وب سایت آموزش می بینید.
 • مشاوره ها به صورت تلفنی و پیامی می باشد و در ساعت های اداری است.
 • در صورتی که محتوای تبلیغ را دارید، بررسی آن به صورت رایگان انجام خواهد شد و در صورتی که محتوای تبلیغ توسط تیم مارکتینگ تایید نشود، طبق سفارش شما اقدام خواهد شد.
 • محتوای تبلیغی که در پکیج ها قیده شده است، بنری می باشد و برای محتوای موشن گرافی یا ویدئویی هزینه مازاد اخذ خواهد شد.
 • قیمت پکیج ها برای کمپین های کشوری می باشد. در صورت درخواست تبلیغ به صورت لوکال هزینه کمی متفاوت می باشد که پس از ثبت سفارش اعلام می شود.
 • کمپین ها به صورت ماهانه اجرا می شوند و لزوما پس از یک ماه میتوانید تمدید نمایید. فقط کمپین تست به صورت 14 روزه اجرا می شود.
 • به هیچ عنوان از ربات یا هر نرم افزار دیگری استفاده نمی شود و کاملا به صورت طبیعی تبلیغات انجام می پذیرد.
 • امکان ست کردن UTM بر روی کمپین نرمال و شتاب وجود دارد .
 • به هیچ عنوان در یک پکیج، تبلیغات تکراری در صفحه خاص انجام نمی شود.

HG_P_AccMn

هزینه مدیریت اکانت اینستاگرام

نوع پست یا استوری

عکس نوشته

موشن گرافیک

ویدئو با تدوین

ایده پردازی + تولید محتوای پست اینستاگرام+ کپشن + هشتگ

108,000 تومان

660,000 تومان

2,750,000 تومان

ایده پردازی + تولید محتوای استوری + هشتگ

49,500 تومان

330,000 تومان

1,100,000 تومان

محتوا گذاری (دیتا انتری، درج پست)

رایگان

پاسخ به کامنت و دایرکت ها

رایگان

فعالیت روزانه در صفحه اینستاگرام شما

رایگان

 • محتوا گذاری و پاسخ به کامنت ها صرفا برای پیج هایی که تولید محتوای آن با هیوا مارکتینگ می باشد و پکیج های فعال دارند، رایگان می باشد.
 • در صورتی که مدیریت پیج اینستاگرام را به صورت جداگانه بخواهید هزینه محتوا گذاری و پاسخ به کامنت ها ماهانه 700000 تومان می باشد.
 • روزی یک پست و دو استوری پیش نهاد می شود.
 • سفارش کمتر از 8 عدد پست و 16 عدد استوری پذیرفته نمی شود.
 • حداقل سفارش مدیریت اکانت اینستاگرام یک ماهه می باشد.
بازاریابی شبکه های اجتماعی

هزینه تبلیغات در گوگل

توجه

لطفا تمامی فیلد های ( * ) دار را تکمیل فرمائید.

 • ثبت سفارش تبلیغ در اینستاگرام

مزایای ثبت نام در هیوا مارکتینگ

 • بلافاصله پس از ثبت نام می توانید سفارش خود را ثبت نمایید تا در کمتر از 4 دقیقه به صورت رایگان به شما اعلام هزینه شود تا تصمیم گیری بفرمایید.
 • ارائه مشاوره رایگان پس از ثبت نام
 • امکان استفاده از ابزار "بررسی رتبه سایت در گوگل" به صورت رایگان
 • مشاوره سرچ کلمات کلیدی، استراتژی محتوایی و تقویم محتوا به صورت رایگان
 • امکان بهره مندی از تمامی خدمات رایا مارکتینگ شامل: تولید محتوا متنی، تولید محتوا تصویری، تولید محتوا شبکه های اجتماعی، رپورتاژ آگهی در سایت های خبری، تدوین ویدئو، تولید پادکست، طراحی های گرافیکی همانند طراحی موشن گرافیک، طراحی لوگو، طراحی بنر ثابت و متحرک، طراحی کارت ویزیت و...