20% تخفیف گواهینامه ssl

20% تخفیف گواهینامه ssl
اعتماد  کاربران برای خرید یا ثبت نام آنلاین از وب سایت شما زمانی افزایش می یابد که از امن بودن اطلاعات شخصی خود مانند  ایمیل، رمز ایمیل، اطلاعات تماس، مشخصات کارت های اعتباری و رمز آنها  اطمینان حاصل کنند. گواهینامه SSL  این نگرانی و استرس را از بین می برد و اطمینان خاطر و اعتماد را برای کاربران ایجاد می کند.
با توجه به میزان عملکرد یک سایت و تراکنش های اطلاعاتی و مالی که بر روی آن انجام می شود، می توان نسبت به تهیه، نصب و راه اندازی یکی از انواع متفاوت SSL برای یک سایت اقدام کرد:
(DV) domain validation
گواهینامه اعتبار سنجی دامنه که تنها برای یک دامنه قابل استفاده است و آنرا secure می کند.
 (OV) organization validation
گواهینامه اعتبار سنجی سازمان ها و شرکت ها که علاوه بر امن کردن وب سایت، نام شرکت را هم در مشخصات گواهی نامه نشان می دهد.
 (EV) Extended validation
گواهی نامه اعتبار سنجی سازمان و شرکت های ثبت شده که علاوه بر امن کردن وب سایت، نام شرکت مالک دامنه را هم در مرورگر نشان می دهد و برای فروشگاه های اینترنتی توصیه می شود. این نوع SSL به گواهی نامه Green URL یا نوار سبز معروف است.
Wildcard
این نوع SSL ها که درکنار گواهی نامه های  DV و OV ارائه می شوند، علاوه بر نام دامنه اصلی، ساب دامین های سایت را هم امن می کنند.
هیوا هاست، در راستای افزایش امنیت وب سایت ها و افزایش اعتماد مشتریان  به وبسایت ها، از روز جمعه 10 امرداد  1399 الی 18 امرداد 1399 بمدت 9 روز به مناسبت عید سعید قربان /عید غدیر خم  با 20% تخفیف، انواع گواهینامه SSL را ارائه خواهد داد. لازم به ذکر است که برای گرفتن SSL از هیوا هاست، تنها کافی است یک فرم سفارش رو پر کنید، مابقی مراحل نصب را تیم پشتیبانی به صورت رایگان پیگیری خواهند کرد.
برای گرفتن کد تخفیف، وارد لینک دریافت کد تخفیف شوید و ایمیلتان را ثبت نمایید تا کد تخفیف برایتان ارسال شود.