هیوا نگار
تولید محتوا و دیتا انتری

 در همکاری با 8000 نیروی زبده نویسنده ( دورکار ) ؛ کارها را برایتان آسان کردیم

تولید محتوای مخاطب محور با استاندارد های سئو

دپارتمان تولید محتوا و سئوی هیوانگار با بکارگیری چندین هزار نویسنده متخصص و سئوکار ؛ متن ها و محتوای مورد نیاز شما را با کمترین هزینه ممکنه تولید و در اختیارتان قرار خواهد داد.

خدمات تولید محتوای سئو شده و مخاطب محور

اگر چه همانطور که میدانید تولید محتوا بسیار هزینه بر و پر خرج است اما هیوانگار با راهکارهای ویژه ای  توانسته ضمن حفظ کیفیت، هزینه تولید محتوا را به شدت کاهش دهد. همه میدانند که تولید محتوا در بازاریابی اینترنتی  پادشاه و اولویت اول است؛ پس بازاریابی اینترنتی را جدی بگیرید،  هیوانگار با همکاری و به کار گیری  بیش از 7000 نویسنده سئوکار، برگزاری آزمونهای نویسندگی و تولید محتوا، دسته بندی نویسندگان بر اساس مشاغل مختلف، نظرات و امتیازات کاربران، و داشتن تیم ویراستاران سئو ، دیتاماینینگ و مدیریتی ویژه توانسته  تا محتوای تخصصی تمامی مشاغل را با کمترین هزینه ممکن و در کمترین زمان  ارائه نماید.

محتوای متنی

خصوصیات محتواهای تولید شده در هیوانگار :

  • به هیچ عنوان کپی برداری نمی شوند.
  • میتواند از منابع انگلیسی تحقیق و سپس ترجمه شود یا اینکه به صورت کاملا تحقیقی از ابتدا تا انتها تالیف شود و یا تلفیقی از تالیف و ترجمه باشد، که انتخاب با شما می باشد.
  • تمامی نکات سئوی پایه در تولید محتوا (چگالی کلمات کلیدی اصلی و فرعی، روان بودن محتوا، عنوان بندی، استفاده از کلمات کلیدی مرتبط و طراحی عناوین مرتبط، اینکه در لید (دو جمله اول) می بایست کلمات کلیدی استفاده شود و اینکه در ابتدای پاراگراف ها کلمات کلیدی خرج شوند) رعایت میگردند.
  • ویراستار سئو کار پس از نویسنده بر روی محتوای تولید شده ویراستاری می نماید.
  • درهر محتوا به ازای هر 300 تا 500 کلمه یک عکس مرتبط سرچ و درج می شود.
  • علامت گذاری ها (ویرگول، نقطه، بولت و شماره گذاری ها) در تولید محتوا بطور کامل رعایت می شود.